Blogroll

Blogroll | Yasin TAŞ | ytasofficial

Blogroll sayfasında destek verdiğim kuruluşlar ile takip ettiğim web sitelerinin bağlantı linklerini bulacaksınız. Bu nacizane köşe den olabildiğince faydalanmanızı diliyorum.

Blogroll

Blogroll Sayfasının Amacı

Blogroll da web site linkleri bulunan, her biri bir diğerinden değerli kuruluş ve kişilerin, hem insanlık için yaptıkları hizmetlere destek vermek, hem işlevsel bulduğum online araçların sizlerin daha kolay keşfetmesini sağlamak amacıyla bu özel sayfa da paylaşıyorum.

Yorum kısmında sizlerde yararlı gördüğünüz web sitelerin linklerini paylaşabilirsiniz.

Ara ara burada işe yarar gördüğüm yeni site adreslerini eklediğimi göreceksiniz. Sizlerin de hak vereceğiniz gibi internet alemi o kadar geniş ki, bende zamanla bu ucu bucağı olmayan evrende yeni web siteler keşfediyorum.

Bazen şans eseri , bazense ihtiyaçtan ötürü bir şeyler araştırırken buluyorum. Sizler de ara ara buraya uğramayı ihmal etmeyin. Ayrıca https://ytasofficial.com/iletisim sayfasından bana ulaşarak yalnızca link olarak değil , detaylı açıklamalarla ilgili sitenin paylaşımını yapmamı isteyebilirsiniz.

#ubuntu , #kali , #thismotion , #kernel , #linuxfromscratch , #belgeler , #java , #php , #android , #python , #kizilay , #tema , #losev , #yesilay , #girisimport , #patronlardunyasi , #remove , #pixlr , #linux , #distribution